Bizi Arayın

+90 530 611 26 06

HAKKIMIZDA


ADL Araç Üstü Ekipman ve Makine Ticaret A.Ş., 2021 yılında Mustafa Kemal Mahallesi 337. Sokak No:15 Yenikent/ANKARA adresinde kurulmuş ve araç üstü ekipman ve makine imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir. Ana ürün kategorisi evden eve taşıma için gereken asansörlerdir, ancak her türlü makine ve teçhizat imalatını da yapmaktadır. Ayrıca, karayolları ve belediyelere karla mücadele için gerekli ekipmanların imalatı ve bakım-onarımı konularında da hizmet sunmaktadır. Firma aynı zamanda mobil vinç ve sepetli vinçlerin yapımı, onarımı ve yedek parça satışı konularında da hizmet vermektedir. Önemli kuruluşların yedek parça, tamirat ve üretim işlemlerinde de tedarikçi olarak yer alır, örneğin TAI ve Aselsan gibi kuruluşlarla işbirliği yapmaktadır.

ADL MAKİNE, müşteri memnuniyetini kuruluşunun temel öğesi olarak benimsemiş, her geçen gün gelişen teknolojisiyle kalite ve standardını yükselterek, hedeflenen müşteri portföyüne ulaşmıştır.

ADL MAKİNE, sektörde AR-GE yatırımına ağırlık veren firmalar içerisinde bulunarak, ülkesine olan bağlılığını ve sorumluluğunu yerine getirmekte, yerli teknolojiye yatırım yaparak sektöre öncülük etmektedir.


tr_TRTurkish